Blink-182.cz AvA.blink-182.cz Box Car Racer FaceBook AvA-Plus44.com & blink-182.cz Distro.cz Odkazy
Nick:
Heslo:

Registrace
Zapomenuté heslo
Registrováno 251 Blinkáčů
.:Anketa:.
Budete i nadále poslouchat Angels & Airwaves?
  Tom u mě tak klesnul, že ne! (26)
 
  Tom mě sice naštval, ale budu. (197)
 
  Nejdřív to musím vstřebat a pak uvidím. (27)
 
  Rozhodně ano! (127)
 
  Ne, nikdy jsem je neposlouchal. (171)
 


Celkem hlasovalo: 548
(archiv)
.:Vzkazy:.
\r\n
.:Komentáře:.
.:FaceBook:.
.:Počítadlo:.
27.02.2009 v 15:24 (Lolly), 7129x přečteno,
Mini-aférka s magazínem SPIN inspirovala Marka k napsání skoro až povídky, kde líčí své pocity a dění před vstupem na Grammy stage. Markovu slohovou práci čtěte zde.

Pět minut předtím než jsme měli jít na stage a Tom tam pořád nebyl. Auto, který ho mělo přivézt se vůbec neukázalo a v zákulisí lidi začínali šílet. "Dobře, takže blink-182 následujte mně na stage." "Ještě nemůžeme, není tu Tom." "A kde je?" " V budově není." "Poslední co jsem slyšel bylo, že sem jde z hotelu." On jde do Staples Center pěšky z hotelu?? Ví vůbec kam má jít?" Pochybuju, není odsud."(V pozadí) "Nenene, jestli jsi šel rovně ke konferenčnímu centru, tak jdeš špatně. Musíš se otočit." Prostě přesně to, co producenti Grammy fakt nechtějí slyšet pět minut před tím, co máte jít na stage pří přímém přenosu, který stedují desítky miliónů lidí.

Najednou, zrovna když nás chtěli vystrkat na stage, vešel Tom a oni nás nastrkali do takový malý přecpaný místnosti v zákulisí. Lidi řvali, aby nás dostali na místa a náš manager to vyfotil.

Jason Mraz se představil a pogratuloval. Stáli jsme chvíli v zákulisí, zatímco Jonas Brothers a Stevie Wonder hráli a v tom se najednou zpomalil čas. Uvědomili jsme si, že jsme ještě nedávno spolu vůbec nemluvili a teď spolu máme po čtyřech letech vyjít na stage a ohlásit návrat blink-182. Před miliony lidí. ten moment byl hrozně vzrušující a strašidelnej zároveň, ale najednou někdo zařval: "JDĚTE, JDĚTE!!!!" a vylezli jsme.

Přes tu hudbu a diváky jsme vůbec nic neslyšeli, některý na nás koukali jako na kulisáky, jiný nás podporovali. Nebylo tam ale žádný pódium. Nic. Žádná modelka, která by nám ukázala kam jít, žádný X, který by to ozačovalo. Nic. Když jsem tam poprvý vlez, byl jsem stašně nervózní. NETUŠIL jsem co a jak. Kouknul jsem se na kameramana, kterýmu na kameře svítilo červený světýlko. Jsme live v TV. Panečku tohle je ale veliká aréna. Hele, právě sem zahlíd Diddyho! Bloudil jsem kolem, až jsem skoro narazil do mikrofonu. Tak teď klid. Hubokej nádech.

Začali jsme mluvit, Coldplay vyhráli a konec.

Jen tak.

Odešli jsme ještě před koncem show na sushi a pár drinků, ještě předtím, než půjdeme na afterparty, kde si budeme třást rukama se starejma kámošema, poznávat nový a buhvíco ještě lidi dělaj na afterparty Grammy. Byla to jedna z nejlepších nocí mýho života, protože jsem stašně rád, že jsou b182 zpátky. Celá ta věc je trochu divná, protože jsme najednou strašně energický a natěšený nahrát naše nápady a vyhodit je na svět, jet na tour a tak. Na druhou stranu se ale stále k sobě vracíme. Jako muzikanti, ale hlavně jako kamarádi. Je to skvělej proces. Ať už je to dobře, nebo špatně - na Grammy se to všechno stalo za 15 sekund. Lidi co na to koukali to určitě vnímali takhle, ale nejpřekvapenější jsme z toho asi byli my.Komentářů: 6 | RSS |
Komentář ze dne: 27.02.2009 15:39:14     Reagovat
Autor: famousko     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
nic noveho...

Komentář ze dne: 27.02.2009 16:37:17     Reagovat
Autor: paci182     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
to samy už jednou napsal zkraceně :) ale stejně se to čte zrnova a znova dboře :D .. a to video z RTL je nějaky divny :D

Komentář ze dne: 27.02.2009 20:20:23     Reagovat
Autor: Imsohappy     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
to bolo pekne...hlavne ked napisal, že zrazu sa spomalil čas a oni si uvedomili že su spolu zas na podiu :)

Komentář ze dne: 28.02.2009 18:38:52     Reagovat
Autor: famous z kN     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:
že zrazu sa spomalil čas a oni si uvedomili že su spolu zas... pekelna rymovacka... vidim ze tlacite hip hop smerom dopredu :DDD jou jou nigga imsohappy :)

Komentář ze dne: ..     Reagovat
Autor:     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:

Komentář ze dne: ..     Reagovat
Autor:     Staň se naším fanouškem na FaceBooku
Titulek:

Jméno (přezdívka): 
Titulek: 

[Ochrana proti spamu]
Co je zítra za den? (bez diakritiky): 

(Dnes je úterý/uterok)

    

Komentáře obsahující neplacenou reklamu budou upraveny či smazány. Nelze využívat HTML tagů.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Design: cross, paci182, .watson | Kód: phpRS | Všechna práva vyhrazena. © 2009-2011 | Přihlásit se